KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907196
nr 1490 7196
Oidentifierad konstnär. Åsberg. Signerad, daterad -60. Olja på pannå, 13x34 cm, yttermått inklusive ram: 26x47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:28:30
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)